Shtëpi ShowBiz Degjenerohet “Sofia” e Arian Çanit, djali nga Tirana i zbulon mashtrimin dhe...

Degjenerohet “Sofia” e Arian Çanit, djali nga Tirana i zbulon mashtrimin dhe ia plas të vërtetën

Shperndaje në Facebook.

Nuk është habi që në rrjetet sociale zënë vend edhe profilet fallso edhe pse mbajnë emra të njohurish.

Një rast tipik ka ndodhur ditën e djeshme me një adresë në Instagram, e cila shtirej si Sofia e Arjan Çanit. Nuk dihet për cilat arsye ajo i ka shkruar Erandos, të riut nga Tirana, por ai e ka zbuluar në moment dhe ia ka nxjerrë hapur mashtrimin.

Erando, i cili shkroi pranë JOQ, kërkon që ky rast të publikohet që njerëzit të mos gënjehen nga kjo adresë që ndiqet nga shumë personazhe të njohura shqiptare.

Ja biseda e tyre…