Shtëpi Lajme Dentisti ia ‘mbyllë’ gojën Skivit: S’ka muzikë këtu! (Foto)

Dentisti ia ‘mbyllë’ gojën Skivit: S’ka muzikë këtu! (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Reperi i njohur Skivi shumë shpejt pritet të publikojë disa projekte të reja muzikore për sezonën e verës.

Ai vazhdon të jetë shumë aktiv dhe i ndjekur edhe në rrjetet sociale, ku publikon herë pas here fotografi të ndryshme nga përditshmëria e tij.

Së fundmi, ai ka ndarë me fansat disa imazhe në Instagram Story, ku tregon se ka vizituar një nga klinikat dentare të Prishtinës, për një kontroll ndaj dhëmbëve të tij.

Ai atje është takuar me specialistin e kësaj qendre, i cili është dentisti Massar Shehu, i njohur për publikun edhe si ish-i dashuri i këngëtares Dhurata Dora, njëherit kolege e reperit Skivi.

Mesa duket ata ruajnë një raport shumë të mirë mes vete, ndërsa Dhurata dhe Massari i dhanë fund lidhjes së tyre afro një vit e gjysmë më parë.  Ndërkohe Massari po vazhdon punën në klinkën e tij private në lagjen e spitalit në Prishtinë.

Dr. Massar R. Shehu – Stomatolog. Ordinanca “ORTODENT MED”- PRISHTINË (Lagjja e spitalit te banesat e Royalit)

Nr: +37745111120 – WHATS UP – Viber +38649638660