Shtëpi Lajme Deputeti i Kosovës dhe këngëtarja në momente romantike, festojnë 6 vjetorin e...

Deputeti i Kosovës dhe këngëtarja në momente romantike, festojnë 6 vjetorin e fejesës (Foto)

Shperndaje në Facebook.

adelina-thaci-bardhyl-metajn-1-640x259-1-650x358

Deputeti i Kosovës dhe këngëtarja në momente romantike, festojnë 6 vjetorin e fejesës (Foto)

Momente të lumtura qifti, duke festuar së bashku me miq e familje. Ditën e djeshme ata festuan 6 vjetorin e fejesës.

Bëhet fjalë për deputetin e Kuvendit të Kosovës Bardhyl Meta dhe këngëtaren e mirënjohur Adelina Thaqi kanë festuar përvjetorin e fejesës së tyre shkruan Gazetablic.com

Deputeti Meta, në rrjetin social Facebook ka hedhur disa fotografi ku ata shihen mjaftë bukur dhe të lumrtur pranë njëri tjetrit, kështu duke e festuar me familje dhe shoqëri,.

Meta në fotografi i ka hedhur edhe një mbishkrim ku bënë të ditur se sa e do Adelinën dhe fëmijët.

Ja mbishkrimi i Deputetit:

6 vjetori i fejesës sonë zemër – Adelina Thaçi Meta! – t’Kam dhuratë t’Zotit! – ashtu, sikur edhe dy Principessat tona! Për jetë, e mot… – Njëkohësishtë me fejesën tonë – atë natë, festuam edhe ditëlindjen e Vlora Dumoshi-it – Urime Vlora, rrofsh e qofsh, si gjithherë, faqebardhë…! Një salut’im, edhe shoku tim t’dashur, Asdren Rrahmani