Shtëpi Video Detyron të dashurin të kërkoj falje publike, që ka flirtuar me vajza...

Detyron të dashurin të kërkoj falje publike, që ka flirtuar me vajza tjera në Instagram duke i mbajtur thikën në fyt (Video+18)

Shperndaje në Facebook.

tradhtia

Një video trishtuese, ku shfaqet një vajzë e cila detyron të dashurin e saj të kërkoj falje publike pasi ka flirtuar me vajza tjera në Instagran, duke i mbajtur thikën në fyt, po bën gjiron e botës.
Një djalë i ri por i tmerruar kërkon falje para kamerës, dhe i kërkon të dashurës së vet që mos t’i prej qafën me thikën gjigante që ia kishte vënë në fyt, transmeton Telegrafi.
Videoja e një çifti të panjohur amerikan është postuar së fundmi në internet, dhe ende nuk dihen nëse ata vërtetë kishin probleme në lidhje apo thjesht e gjithë ngjarja ishte e inskenuar.

https://youtu.be/Tt46UjYbeik