Shtëpi Lajme Digjet një kamion në Fushë Kosovë (Video)

Digjet një kamion në Fushë Kosovë (Video)

Shperndaje në Facebook.

kamioni-2-640x477_1480533492-8919642

Para pak minutash është djegur një kamion në Fushë Kosovë, duke shkaktuar pasiguri për banorët përreth.

 Ngjarja ka ndodhur afër shkollës fillore, “Mihajl Grameno” me crast kanë dal njësiti i zjarrëfikësit dhe policia. Nuk raportohet për të lënduar.

Një lexues i Magazina.al ka dërguar videon derisa kamioni digjet. Magazina.al