Shtëpi Kuriozitete Dikush i prek të pasmet e dikush tjetër i han shuplakat (Video)

Dikush i prek të pasmet e dikush tjetër i han shuplakat (Video)

Shperndaje në Facebook.

Në një kamerë të fshehtë gazmore, një vajze i kapin të pasmet.

Dhe shuplakat fatkeqësisht nuk i merr ai që bën gjestin, por ai që është më pranë vajzës.

Shikoni Videon: