Shtëpi ShowBiz Disa momente nga performanca e Erës në Francë (Video)

Disa momente nga performanca e Erës në Francë (Video)

Shperndaje në Facebook.

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi, është bërë mysafirja e pothuajse secilit program televiziv në vend dhe botë.

Këtë herë dyert me plot respekt ia hapën në Francë ku përpara një publiku të shkëlqyer atje dëshmoi edhe njëherë vlerat e saj si këngëtare, shkruan lajmi.net.

Në videot mbresëlënëse nga turi i saj, ka performuar në një organizim nga NRJ radio atje dhe si zakonisht komentet kanë qenë nga më të mahnitshmet.

The post Disa momente nga performanca e Erës në Francë (Video) appeared first on GazetaGlobale.