Shtëpi Lajme Ditëlindje si në përralla për vajzën e ministrit kosovar (Foto)

Ditëlindje si në përralla për vajzën e ministrit kosovar (Foto)

Shperndaje në Facebook.

dita-1-780x439-650x358

Në ditën e shënuar për Kombin shqiptarë, është shumëfish festë në familjen e ministrit të Zhvillimit Ekonomik, Blerand Stavileci.

Vajza e tij e vetme, Mia, ka lindur pikërisht me 28 nëntor. Mias ditëlindja ia festua në ambientet e Hotel Emerald në Prishtinë, me të ftuar miq e familjar.

Ditëlindja e saj dukej si në përralla. Për organizimin e festës së ditëlindjes dhe detajet plotë stil e bukuri u kujdes kompania Glamour In nga Prishtina.

Për më shumë detaje se si dukej festa, shikoni në fotot më poshtë.