Shtëpi ShowBiz Djali i Majkut po rritet (Foto)

Djali i Majkut po rritet (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Para disa javëve bukuroshja Majlinda ka sjellur në jetë djalin e saj dhe të reperit Majk, Roanin.

Edhe pse Majk nuk është afër tyre, Majlinda po shijon ditët e para të amësisë duke publikuar pa ndalë imazhe të foshnjës.

Në rrjetin social Instagram, në Instastoy ka postuar edhe sot një foto ku shihet se Roani po rritet për herë e më shumë, dhe Majlinda mundohet që të kujdeset sa më mirë për të, kështu duke e veshur e kombinuar shumë bukur.

Vërtet një nënë e përkushtuar.