Shtëpi ShowBiz Djali i Sali Berishës gati të ‘djegë’ Tiranën për ditëlindjen e partneres...

Djali i Sali Berishës gati të ‘djegë’ Tiranën për ditëlindjen e partneres (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Pak kush mund të këtë harruar mbrëmjen magjike të organizuar me rastin e ditëlindjes së Armina Mevlanit.

Edhe pse ka kaluar gati një vit pa pak orë, ‘gjëmimet’ e fishekzjarrëve duket se po tundin ende kryeqytetin.

Armina ka zbuluar detaje nga ditëlindja e saj që ‘troket’ për pak orë.

Një tavolinë mbreslënëse, ftesë e zgjedhur me shumë stil dhe për të mos folur për të zonjën e ditës. Armina shumë sexy dhe ndjellëse. Veshur me një fustan të zi, që i nxjerr në pah gjoksin bombastik dhe këmbët.

Nata pritet të jetë e gjatë dhe ‘gjëmime’ me siguri do të këtë dhe këtë vit, pasi të gjithë e dimë që Zeni (Shkëlzen Berish) nuk kursehet asnjëherë për partneren e tij.