Shtëpi Lajme Djali i Zidane debuton me supergol për Realin (Video)

Djali i Zidane debuton me supergol për Realin (Video)

Shperndaje në Facebook.

enz_1480533716-4755177-png

Enzo Zidane ka debutuar me skuadrën e parë të Real Madridit duke shënuar gol

Tifozët e Real Madridit duhet të jenë të lumtur, pasi për skuadrën e parë ka debutuar djali i legjendës dhe trajnerit aktual Zinedine Zidane, Enzo.

Ai është inkuadruar në pjesën e dytë kundër Leonesa në Copa del Rey, ku zëvbendësoi Iscon për të shënuar më pas për 4:1.

Kujtojmë se Enzo ka luajtur edhe më herët për Realin në ndeshje miqësore, por asnjëherë në një ndeshje zyrtare. /Express/