Shtëpi Lajme Donnarumma në test për patentë shofer, zbulohet rezultati!

Donnarumma në test për patentë shofer, zbulohet rezultati!

Shperndaje në Facebook.

Gianluigi Donnarumma si 18-vjeç tani mund ta ngas edhe veturën.
Portieri i Milanit, Gianluigi Donnarumma ka shënuar një ‘sukses të ri’.

Pas paraqitjeve fantastike në portën e “Rossonerëve” dhe debutimit me Kombëtaren italiane në miqësoren ndaj Holandës, ai ka një tjetër arsye për të qenë i lumtur.

Mediat italiane kanë bërë të ditur se ai ka kaluar në teori testin për patentë shofer, përcjell “lajmi.net”.

Donnarumma mbushi 18 vjet më 25 shkurt. /Lajmi.net/