Shtëpi Lajme Dridhet Bayerni, operohet ylli i skuadrës (Foto)

Dridhet Bayerni, operohet ylli i skuadrës (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Pas Douglas Costa, edhe Manuel Neuer i është nënshtruar një operimi
Kur kanë mbetur më pak se dy javë deri te përballja mes Real Madridit dhe Bayern Munichut, këta të fundit kanë marrë një lajm të keq.

Portieri Manuel Neuer i është nënshtruar një operimi në këmbën e majtë dhe do t’i mungojë ekipit bavarez në dy sheshjet e radhës ndaj Augsburgt dhe Hoffenheimit.

Bayerni është i sigurt se Neuer do t’i bashkohet ekipit për ndeshjen ndaj Dortmundit, e cila luhet fundjavën e ardhshme. /Express/

Get well soon, Manuel Neuer!

Posted by FC Bayern München on Donnerstag, 30. März 2017