Shtëpi Lajme Dy modelet shqiptare skena “lesbikesh” mes tyre…shpërthen rrjeti (Foto)

Dy modelet shqiptare skena “lesbikesh” mes tyre…shpërthen rrjeti (Foto)

Shperndaje në Facebook.


Janë dy nga modelet më bukuroshe shqiptare.

Të dyja bionde dhe të dyja seksi. Por duket se më foton e fundit të publikuar prej tyre kanë kaluar çdo pritshmëri.

Modelet Afërdita Dreshaj dhe Xhesika Berberi kanë realizuar një foto në të cilën shfaqen seksi të veshura njësoj dhe të afruara gati në puthje me njëra-tjetrën. Vetëm kjo foto ka mjaftuar që të ndizet rrjeti./Gazeta Express/