Shtëpi Video E bën të mendojë se po i propozon martesë, djali turpëron vajzën...

E bën të mendojë se po i propozon martesë, djali turpëron vajzën duke i zbuluar tradhtinë

Shperndaje në Facebook.

Një i ri në Shtetet e Bashkuara ka lënë të befasuar dhjetra qytetarë që po drekonin në një restorant, teksa po i prpopozonte martesë partneres së tij.
Unazën që mbante në dorë, ai nuk ia vuri në gisht vajzës, por e hodhi në pjatë i zhgënjyer, duke e akuzuar për tradhti.

Vajza as nuk e kishte menduar këtë dhe dëgjon fjalët e tij teksa i thotë:

Isha verbërisht i dashuruar me ty, doja të kaloja të gjithë jetën së bashku me ty”, ka thënë ai.

Menjëherë pasi është larguar, djali ka hedhur fjalë fyese mbi të, duke lënë të shokuar të pranishmit.

Videoja është postuar në rrjetet sociale dhe ka marrë reagime të shumta.