Shtëpi Lajme E bukur dhe e thjeshtë si Dhurata Ahmetaj (Foto)

E bukur dhe e thjeshtë si Dhurata Ahmetaj (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Këngëtarja e njohur Dhurata Ahmetaj ka kohë që nuk është edhe aq aktive në skenën muzikore.

Ahmetaj e cila shquhet për stilin e saj të veçantë jo rrallë herë ka marrë lavdata nga kritikët, shkruan Indeksonline.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka shpërndarë një foto ku shihet bukur dhe thjeshtë.

dhurta