Shtëpi Lajme E dhimbshme: Ja kush i vdiq sot Presidentit Hashim Thaçi (Foto)

E dhimbshme: Ja kush i vdiq sot Presidentit Hashim Thaçi (Foto)

Shperndaje në Facebook.

residenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka marr një lajm shumë të keq. Atij i ka vdekur njëri prej bashkëpunëtorëve të tij, njofton Gazeta NewBorn.
Thaçi këtë e ka publikuar në rrjetin social Facebook.
Ja postimi i tij:
Me pikëllim mora lajmin për vdekjen e Visar Binishit, një mik dhe punëtor i madh. Ai kishte trashëguar të gjitha virtytet e babait, Rizait, kirurgut që shëroi ushtarët e UÇK-së gjatë luftës. Në këto momente të vështira, shpreh ngushëllimet më të sinqerta për familjen Binishi.