Shtëpi Kuriozitete E pabesueshme / Porositi një fustan online, maturantja tronditet nga ajo që...

E pabesueshme / Porositi një fustan online, maturantja tronditet nga ajo që sheh

Shperndaje në Facebook.

Një maturante nga Shtetet e Bashkuara kishte porositur një fustan online, por nuk u besoi syve kur pa se çfarë fustani ishte në të vërtetë.
Asaj i pëlqeu një fustan i bardhë, i cili kushtonte 300 dollarë dhe vendosi që ta porosiste, por atëherë kur duheshin dhe pak ditë nga mbrëmja e maturës fustani vjen.

Që në momentin e parë që e sheh me sy, vajza “tronditet” për shkak se ai ishte një fustan i vjetër dhe aspak ashtu siç e mendonte.

Mamaja e saj, e frustruar menjëherë kontakton stilisten për t’i kërkuar paratë pas, por ajo nuk i përgjigjet.

Pasi e publikuan rastin në rrjetet sociale, një stiliste vendosi që t’i dizejnonte një fustan të ri dhe duket mjaft e bukur.