Shtëpi ShowBiz E quajti shoubizin prostitucion, por shikoni çfarë bënte Adelina në koncerte dikur

E quajti shoubizin prostitucion, por shikoni çfarë bënte Adelina në koncerte dikur

Shperndaje në Facebook.

Adelina Ismaili ka kohë që nuk është pjesë e skenës muzikore, duke filluar një jetë të re në Zvicër bashkë me bashkëshortin e saj me të cilin po pret edhe fëmijën e parë.

Por këngëtarja, ka ngjallur një debat pas deklaratës se shoubizi i sotëm është kthyer në prostitucion, duke iu referuar videoklipeve, teksteve dhe performancave që këngëtarët po bëjnë sot.

Por Adelina dikur ka shokuar vetë opinionin me performancat e saj, gjysmëlakuriqe, duke mos hezituar të dhurojë edhe puthje lesbike me femra gjatë koncerteve,

Për më shumë shihni këtë përformancë të saj