Shtëpi Sport E tmerrshme: Ja çfarë ka ndodhur në ndeshjen e Kupës së Gjermanisë...

E tmerrshme: Ja çfarë ka ndodhur në ndeshjen e Kupës së Gjermanisë (FOTO)

Shperndaje në Facebook.


Skena aspak të hijshme vijnë nga Kupa e Gjermanisë.

Ndeshja mes Hansa Rostock dhe Hertha Berlin, është ndërprerë 15 minuta para përfundimit, shkaku i fishekzjarrëve të shumta që hedhura nga tifozët.