Shtëpi ShowBiz E turpshme: Gjyste Vulaj nxjerr organin gjenital në videoklip (FOTO/VIDEO)

E turpshme: Gjyste Vulaj nxjerr organin gjenital në videoklip (FOTO/VIDEO)

Shperndaje në Facebook.

Këngëtarja Gjyste Vulaj sapo ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “Sonte bëjmë nam”.

Ajo këtë projekt muzikor e ka shoqëruar edhe me videoklip që në të duket atraktive, shkruan arbresh.info.

Por, me apo pa dashje Gjystja ka zbuluar organin gjenital në një pjesë të klipit.

Për më shumë shikojeni dhe vlerësojeni.