Shtëpi ShowBiz Ekskluzive/ “Damiano është gay, ja se si i ka mashtruar të gjithë”

Ekskluzive/ “Damiano është gay, ja se si i ka mashtruar të gjithë”

Shperndaje në Facebook.

Një qytetar shqiptar me banim në Suedi ka kontaktuar pranë redaksisë sonë duke u shprehur se është i neveritur nga ajo që ka parë nga lojtari i Big Brother Albania 9 i quajtur Damiano.

Ai ka dërguar një video shokuese ku deklaron se Damiano është realisht gay dhe i ka mashtruar të gjithë me lojën e tij.

Ai siguron se e njeh mirë këtë person dhe kjo është e vërtetë.

Më poshtë video ekskluzive e rrëfimit të tij.