Shtëpi ShowBiz Ekskluzive: Endrit Thaçi ndahet nga Arta Nitaj (Foto)

Ekskluzive: Endrit Thaçi ndahet nga Arta Nitaj (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Lidhja mes Endrit Thaçit, djalit të presidentit Hashim Thaçi dhe Arta Nitaj e njohur për rolin e Xhesikës në serialin ‘O sa mirë’ tashmë ka mbaruar.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vet Endriti përmes një fotografie të hedhur në Instastory,

Në këtë foto, ai shkroi se po e shijon jetën si beqar, duke lënë të nënkuptohet se ai dhe Arta janë ndarë.

Fotoja u realizua në Prevallë, aty ku Endriti po qëndron aktualisht.