Shtëpi ShowBiz Elita ndjek Gjikon mbrapa edhe në Pejë (Foto)

Elita ndjek Gjikon mbrapa edhe në Pejë (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Çifti Elita Rudi dhe Gjiko janë ndër çiftet më të komentuara të mediave rozë

Kjo edhe për faktin që ata nuk hezitojnë të ndajnë me miqtë e tyre në rrjete sociale, shumë momente nga jeta private, shkruan Indeksonline.

Së fundmi ka qenë Elita ajo e cila ka publikuar një foto nga Peja, prej nga është edhe Gjiko.

Me sa duket bukuroshja nuk mund të rrijë asnjë moment pa të dashurin.