Shtëpi Video Elseid Hysaj i hyn edhe botës së modës, bën kalendar me Higuain...

Elseid Hysaj i hyn edhe botës së modës, bën kalendar me Higuain dhe Hamsik /VIDEO

Shperndaje në Facebook.


Elseid Hysaj, mbrojtësit të talentuar të Napolit dhe Kombëtares së Shqipërisë, duket se po i shkojnë punët mbarë jo vetëm në fushën e lojës por edhe në atë të modelingut.

Ai së fundmi ka marrë pjesë në fushatën publicitare të Napolit, bashkë me lojtarët kryesorë të ekipit, yje të tillë si argjentinasi Gonzalo Higuain, sllovakun Marek Hamsik…

Po ashtu ky grup ka bërë edhe kalendarin SSC Napoli 2016.
Elseid-Hysaj-i-hyn-botes-se-modes