Shtëpi Video Elvana befason me pamjen e re (Foto)

Elvana befason me pamjen e re (Foto)

Shperndaje në Facebook.

elvana-gjata1-640x358

Elvana Gjata nuk ka sjellur ndonjë projekt të ri pas hitit të verës së kaluar “Love me Love me” në bashkëpunim me Brunon.

Këngëtarja e suksesshme ka kohë që po punon për albumin e saj më të ri, të tretin me radhë në karrierën e saj, shkruan lajmi.net.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi dhe video në Snapchat dhe Instagram ku shihet se ka ndryshuar modelin e flokëve.

Ajo duket për mrekulli me flokët kaqurrela, mirëpo nuk dihet nëse ajo po xhiron ndonjë klip të ri apo thjeshtë ky ndryshim është bërë për qejf.

12321449_1101209133254116_3439965694612520835_n