Shtëpi Video Elvana kopjon sërish (Foto)

Elvana kopjon sërish (Foto)

Shperndaje në Facebook.

elvana-gjata-1-780x439

Elvana Gjata ka mahnitur me pamjen e saj së fundmi kur u shfaq me flokët kaqurrela dhe një veshje të ngjitur për trupi.

Këngëtarja duket tejet joshëse me këtë veshje që tregon format e saj shumë seksi, por ka dëshpëruar për një tjetër gjë, transmeton Telegrafi.

Ajo veshje nuk ishte origjinale e saj, pasi kohë më parë e pamë në trupin e Kim Kardashian.

Kjo nuk është hera e parë që Elvana inspirohet dhe kopjon Kimin, pasi edhe kur u shfaq me look-un e ri me flokë të shkurtëra dhe të bardha ajo dukej alla Kim.

ere