Shtëpi Lajme Enca dikur në krahët e reperit shqiptar (Foto)

Enca dikur në krahët e reperit shqiptar (Foto)

Shperndaje në Facebook.

enc-650x358

Në fillimet e karrierës së saj ajo nuk ishte në qendër të vëmendjes së mediave, siç është sot.

Enca Haxhia në fillim të karrierës kishte krijuar një bashkëpunim me reperin kosovar B-Genius, saktësisht kënga e tyre u publikua me 1 janar të 2014-tës, shkruan lajmi.net.

Edhepse në atë kohë kjo këngë nuk bëri shumë bujë, atë mund ta gjeni në kanalin e Encës në Youtube.

Më poshtë ju sjellim një fotografi të Encës dhe reperit B-Genius, të cilët atë kohë ishin miq shumë të mirë, por më nuk i pamë bashkë asnjëherë./Lajmi.net.

960095_570267409732573_1968411638_n