Shtëpi Lajme Enca nuk njihet në këtë foto! Shikoni si po i shpërthejnë të...

Enca nuk njihet në këtë foto! Shikoni si po i shpërthejnë të pasmet!

Shperndaje në Facebook.

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia nuk qëndron dot një çast pa provokuar.

Pasi ka përfunduar së ekspozuari gjoksin gjatë gjithë kësaj periudhe, këngëtarja tashmë duket se ka nisur me të pasmet. Në foton e fundit të publikuar në Instagram, Enca shfaqet shpërthyese, ndërkohë që duket më në formë se kurrë.

Megjithatë përveç kësaj poze ajo çka bie më tepër në sy është fakti se kush ia ka bërë këngëtares këtë foto. Madje ajo vetë e vë theksin në diçka të tillë, ndërkohë që ka shkruar: “Ti i bën një foto dikujt dhe më pas dikush të bën një foto ty,”-përfundon Enca shkrimin e saj në rrjete sociale./Gazeta Express/