Shtëpi Video ePabesueshme..Prag skandali me shitjen e ndeshjeve. Mavraj tradhton Canën. Ja prova që...

ePabesueshme..Prag skandali me shitjen e ndeshjeve. Mavraj tradhton Canën. Ja prova që shiten ndeshjet

Shperndaje në Facebook.


Mbrojtësi i Kombëtares Mërgim Mavraj ka shokuar me deklaratën e tij për gafën në ndeshjen me Austrinë. Topin e lash pasi me Cana më tha: “Lëre se nuk ke njeri mbrapa”.

Në raste se kjo është e vërtetë, çdo dyshim për shitje ndeshjesh nga kapiteni Cana nuk është me dyshim. Tifozët dhe gazetarët sportiv prej kohesh akuzojnë Lorik Canën që grumbullohet në ekip vetëm për të shitur ndeshjet për llogari të Armando Dukës.

Te gjithë e kujtojnë se si mijra tifozë shpërthyen në sheshin “Nënë Tereza” me fyerje dhe sharje kur Presidenti i Federatës e mori fjalën.

Gjithçka lidhej me dyshimin se Lorik Cana dhe Armando Duka po shisnin ndeshjet. Deklarata e Mavraj është padyshim certifikimi i të gjitha dyshimeve për trukime.
largea_cana-mavraj1459143791