Shtëpi ShowBiz Era, Ledri e Lumi B po festojnë … (Foto)

Era, Ledri e Lumi B po festojnë … (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Artistët e muzikës, Era Istrefi, Ledri Vula dhe Lumi B po shijojnë si mos më mirë sukseset e tyre në muzikë.

Treshja e famshme së fundi kanë pozuar së bashku,

Ky takim ndoshta mund të jetë edhe paralajmërim për një bashkëpunim të ri … se çka po zihet në këtë mes, do ta mësoni së shpejti.