Shtëpi Video Fansat e Messit kërkojnë djalin që ka të veshur këtë bluzë (FOTO)

Fansat e Messit kërkojnë djalin që ka të veshur këtë bluzë (FOTO)

Shperndaje në Facebook.


Një fotografi në rrjetet sociale është shpërndarë mijëra herë, ku shihet një djalë i vogël që e ka të veshur një qese të plastikës ku pas i shkruan “Messi 10”.

Kjo fotografi për herë të parë është shfaqur në një faqe të fansave në Turqi, dhe mësohet se është një djalosh nga Iraku, mirëpo shumë shpejt është shpërndarë në shtetet evropiane me të vetmen kërkesë: që të gjendet djaloshi për t’ia dhuruar një bluzë të vërtetë.

Fansat e Messit, po shpresojnë që futbollisti më i mirë në botë do të mund të bëjë diçka për fansin e tij të vogël, transmeton Klan Kosova.

Kërkimet për të ende janë duke vazhduar.
fm

fm1