Shtëpi ShowBiz Fansi pret veten me thikë për Shkurte Gashin (Foto)

Fansi pret veten me thikë për Shkurte Gashin (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Këngëtarja Shkurte Gashi ka marrë dhuratë nga një fans një dedikim të pazakontë. Ai ka vizatuar në trup inicialet e artistes, duke prerë veten me thikë e duke u gjakosur.

Këngëtarja e ka pëlqyer këtë gjest, mirëpo edhe i është dukur i tepruar.

“Kënaqësi të të duan njerëzit për punën që bën dhe mbi të gjitha të vlerësojnë si njeri. Por, jo edhe deri në këtë masë, ta gërvishtësh veten”, ka shkruar ajo.