Shtëpi Lajme Faqja më e madhe e Ultras-ve në botë tallet me ekipin serb...

Faqja më e madhe e Ultras-ve në botë tallet me ekipin serb për përballjen me Skënderbeun (Video)

Shperndaje në Facebook.

Një derbi i ri Ballkanik sapo ka marrë rrugën e fillimit pasi Skënderbeu do të përballet me partizanin e beogradit në fazën për grupe të Europa League.

Komentet për këtë ndeshje kanë qënë të shumta dhe ne faqen e UEFA kanë shperthuer komentet në mbështetje të Skenderbeut dhe në ofeza për partizanin e beogradit.

Faqja më e madhe e tifozerisë Ultras në botë ULTRAS-TIFO.net janë tallur me një video duke shprehur se si do të jetë ndeshja mes Skenderbeut dhe partizanit te beogradit