Faqja më e madhe në Instagram, tallet keq me këngën e re...

Faqja më e madhe në Instagram, tallet keq me këngën e re të Luanës (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Luana Vjollca është një nga vajzat më të njohura e të komentuara të shoubizit shqiptar,

Ajo dje ka publikuar hitin e saj më të ri të titulluar “Benzina”.

0438965ff88bcf525642a2ad2c4fa95a

E sigurisht që nuk munguan edhe përkrahja e madhe nga fansat e saj, e po ashut edhe nga miqtë e familjarët.

Luana-Marina-Vjollca-780x439

Por, është e mundur që të gjithë të mos e pëlqejnë projektin e saj.

E kështu ka ndodhur edhe me faqen më të madhe në Instagram “Vipat e Bllokut” me të cilët tashmë jemi mësuar duke i demaskuar e përqeshur VIP-at tanë.

Lexo edhe  Ja çfarë bëri Adelina Berisha për t’i rënë në sy Kemalit (Foto)

Kështu ka ndodhur edhe me këngën e Luanës, ku pak minuta sa doli ata e tallën keq duke shkruar “Këngë tjetër nga Luana?” dhe përcjell me disa emoji të pa dëshiruar.

Si duket nuk e pëlqejnë edhe shumë Luanën si këngëtare.

20068037_1524462040949463_665240164_n

11-1404336726

1-1404336569