Faqja Vipat e Bllokut ‘masakron’ Elvana Gjatën dhe Three Dots

Faqja Vipat e Bllokut ‘masakron’ Elvana Gjatën dhe Three Dots

Shperndaje në Facebook.

muzikantet_1470145635-5396373

Faqja në Instagram që demaskon operacionet plastike të vipave shqiptarë, ‘Vipat e Bllokut’, u mbyll disa ditë më parë.

Arsyeja ishte publikimi i fotos së këngëtares Elvana Gjata përpara operacioneve plastike. Por kjo faqe nuk ndalet. Ajo i rihap fuqishëm për të ‘marrë hak’ ndaj Elvanës dhe çunave të Three Dots.

‘Para edhe pas bashkpunimit me cunat e lagjes Flori , Andi kilogramit etj.. te cilet paten iden gjeniale e krijimit te threeKOTsave !! Ne kete menyre u pasuruan duke rrjep kengetaret me lloj lloj skemash e taktika qe keta i perdorin per te fituar shuma te medha parash duke premtuar parajsen me tingujt e mbytur te tallavase qe prodhojne ne seri [email protected]@[email protected], shkruhet përkrah fotos.

Publikimi i fotos së Elvana Gjatës përpara dhe pas operacioneve, ka marrë shumë komente negative në disfavor të këngëtares.

 

Lexo edhe  Askush nuk po e beson atë që ka bërë Cahill gjatë aksionit ku United shënoi golin e dytë (VIDEO)