Shtëpi ShowBiz Fejohet djali i këngëtares Remzie Osmanit

Fejohet djali i këngëtares Remzie Osmanit

Shperndaje në Facebook.

Duket se sot qenka dita e dasmave dhe fejesave.

Djali i madh i këngëtares së njohur Remzie Osmanit, Hami Osmani është fejuar me të dashurën Gëzimen.

Dhe, ne siguruam ca foto të çiftit gjatë ceremonisë së fejesës. Ku më poshtë mund t’i shihni.

Çifti duken shumë bukur. Të ju shkoj mbarë.