Shtëpi Video Fëmijëria tronditëse e Aurela Gaçes

Fëmijëria tronditëse e Aurela Gaçes

Shperndaje në Facebook.

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe ka treguar për të gjithë fansat e saj në facebook një histori nga fëmijëria që e ka bërë atë të heqe dorë nga mishi.

Babai i saj ka therur një qingj në sy të saj dhe kjo ka lënë gjurmë tek Aurela e cila nuk ka ngrënë më mish që nga ajo ditë.

aurela

Ja se çfarë shkruan ajo në profilin e saj në facebook:

aurela1