Shtëpi Lajme Festë e dyfisht sot për Elita Rudit (Foto)

Festë e dyfisht sot për Elita Rudit (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Moderatorja e njohur kosovare, njëherit e dashura e Gjikos,sot ka festë të dyfisht, shkruan Artistët Shqiptarë.
Bukuroshja Elita Rudi sot në rrjetet sociale ka postuar foto ku shihet duke festuar ditëlindjen e nënës dhe babait të sajë.
Ajo ka një nënë shumë simpatike prej së cilës si duket e ka trashëguar bukurinë./Artistët Shqiptarë/