Fisniku thotë se ka dyshime për gjendjen mendore të Kamishit

Fisniku thotë se ka dyshime për gjendjen mendore të Kamishit

SHPËRNDAJE
loading...

fis_1477567817-6639211

Loading...

Deputeti i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Fisnik Ismaili, ka replikuar me kolegun e Partisë Demokratike (PDK), Bekim Haxhiu-Kamishi, duke i thënë që ka dyshime për gjendjen mendore të tij, shkruan Gazeta Express.
“Nuk është e rastësishme që FIFA të ka qit nga kryesia e Federatës së Futbollit. Merru me çështjen në fjalë se ty me të besu dikush s’e pret”, tha Ismaili.

Lexo edhe  Zbulohet letra e të atit që vari veten dhe fëmijët: Si i gjeti gjyshi tre viktimat në banesë (VIDEO)
loading...