Shtëpi Lajme Fjolla Morina i drejtohet Adelina Ismailit: Po harron që ti je ajo...

Fjolla Morina i drejtohet Adelina Ismailit: Po harron që ti je ajo që e ke nis vallen e prostitucionit (Foto)

Shperndaje në Facebook.

E ftuar në emisionin “Nin” Adelina Ismaili foli me tone të ashpra për aktualitetin e showbizit shqiptar duke deklaruar se është kthyer në prostitucion dhe shpëlarje parash.

Pas dy ditësh ka reaguar Fjolla Morina e cila me postimin e saj në Insta Story i drejtohet Divës duke i shkruar se po harron që ajo e ka nisur vallen e prostitucionit.

“Po harron që ti je ajo që ke nis vallen e prostitucionit… Nëqoftëse mendon që muzika është kthy në prostitucion”, -shkruan Fjolla.

Ndërkohë që e mbyll postimin duke këshilluar Adelinën të qetësohet pasi është me fëmi në bark. “Edhe motër qetësohu pak se je me fëmijë në bark.

Po ta them si nënë që jam. Jo kaq inat se të bën dëm për shëndetin tënd e fëmijës”, -shkruan këngëtarja. Nëse do të ketë një reagim nga ana e Adelinës na mbetet të presim.