Shtëpi Lajme Formacionet zyrtare: Real Madrid – Leonesa

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Leonesa

Shperndaje në Facebook.

reala_1480519658-9125689

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Real Madrid – Leonesa
Real Madrid dhe Leonesa kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për ndeshjen e kthimit të Copa del Rey.

Real: Casilla; Carvajal, Nacho, Pepe, Tejero; Casemiro, Asensio, Isco, James, Ødegaard; Mariano

Leonesa: