Shtëpi Kuriozitete FOTO/ Nusja e Topallit nxjerr jashtë loje Marina Vjollcën dhe Ilda Bejlerin

FOTO/ Nusja e Topallit nxjerr jashtë loje Marina Vjollcën dhe Ilda Bejlerin

Shperndaje në Facebook.

Përvoja në modeling ishte një ogur i mirë për karrierën e Eva Muratit, e cila shumë shpejt do të nxjerrë jashtë loje Marina Vjollcën, Ilda Bejlerin dhe shumë prezantuese të tjera sportive.

Moderatorja e re, e cila njihet nga të gjithë si nusja e ish-Kryetares së Parlamentit, Jozefina Topalli, ka hedhur tashmë një hap të rëndësishëm në karrierë. Eva do të jetë prezantuesja e vetme femër e emisionit sportiv në “Vizion Plus”, “Uefa Champions League”.

Përkrah kolegut të saj Andi Nuraj, moderatorja do të komentojë zhvillimet më të fundit sportive, ndërsa do të sjellë në studio jo vetëm pamjen e saj të këndshme dhe sharmin, por edhe talentin e saj në moderim.

Eva numëron disa eksperienca televizive në “Agon Channel”, përkatësisht në emisione si “Antilope”, “Duartrokitje” përkrah Adi Krastës si dhe në emisionin e së Dielës në këtë televizion, “Dita e Shtatë”. Ajo ka prezantuar ndër të tjera një sërë spektaklesh të njohura në kryeqytet si “Break the Chain” spektakël i zhvilluar në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, “8 Mars”, në Pallatin e Kongreseve, programin për 100 vjetorin e pavarësisë së Shqipërisë, “100 vjet shtet”, e shumë të tjerë.