Shtëpi Kuriozitete FOTO/Geti e dërgoi Marinën në pazar të Barcelonës

FOTO/Geti e dërgoi Marinën në pazar të Barcelonës

Shperndaje në Facebook.

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca po vazhdojnë me pushimet shkurtra të herë pas hershme në shtetet evropiane.

Këtë herë çifti ka zgjedhur si destinacion për në qytetin spanjoll të Barcelonës.

Llogaritë zyrtare të dyshes në Instagram janë mbuluar me fotografi nga ky udhëtim, i cili nuk është i pari për këtë vit, transmeton Telegrafi.

Geti dhe moderatorja kanë qenë në tregun e qytetit spanjoll dhe në plazhin e këtij vendi bregdetar.

Ndryshe, reperi ka paralajmëruar projekte të reja muzikore ndërsa bukuroshja po vazhdon me sukses të shfaqet në emisionet sportive shqiptare.