Fotot “hot”, zhvishet Vildane Zeneli (Foto 16+)

Fotot “hot”, zhvishet Vildane Zeneli (Foto 16+)

SHPËRNDAJE
loading...

vildane2

Loading...

Modelja e njohur nga Kosova, Vildane Zeneli, nuk po ndalet se provokuar me gjithçka që bën.

Ajo ka publikuar disa video së fundmi në rrjetet sociale, të cilat më pas janë publikuar nga Telegrafi.

Lexo edhe  Apeli i gruas që vuan nga kanceri: Mos shkoni në solarium

Ajo shihet se si është zhveshur dhe po bën gjeste provokative.

Nuk është hera e parë që Vildania përfshihet në gjeste të tilla shumë provokative.

vildane-1

loading...