Fotot “hot”, zhvishet Vildane Zeneli (Foto 16+)

Fotot “hot”, zhvishet Vildane Zeneli (Foto 16+)

Shperndaje në Facebook.

vildane2

Modelja e njohur nga Kosova, Vildane Zeneli, nuk po ndalet se provokuar me gjithçka që bën.

Ajo ka publikuar disa video së fundmi në rrjetet sociale, të cilat më pas janë publikuar nga Telegrafi.

Lexo edhe  Shokon doktori, “Njerëzit nuk vdesin nga kanceri, por nga …”

Ajo shihet se si është zhveshur dhe po bën gjeste provokative.

Nuk është hera e parë që Vildania përfshihet në gjeste të tilla shumë provokative.

vildane-1

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakEmily Sears ‘kall’ Instagramin (FOTO)
Artikulli tjetërSekrete bukurie: Pse duhet të përdorni maskara në vetullat tuaja