Shtëpi Video Françeska e Big Brother i nxjerr të palarat shoqes që rrahu: Prostituohej...

Françeska e Big Brother i nxjerr të palarat shoqes që rrahu: Prostituohej për 20 euro

Shperndaje në Facebook.

Françeska e Big Brother i nxjerr të palarat shoqes që rrahu: Prostituohej për 20 euro

Pikërisht në ditën kur mediat publikuan një video për të cilën thanë se i takonte rrahjes së modeles 22-vjeçare nga ish-bashkëshortja e të dashurit, Françeska është bërë e gjallë në Instagram. Pasi i kishte fshirë foto e video mga profili, bjondja sexy e ka çelur profilin e “ri”, me një mesazh kërcënues shoqëruar me një foto dedikuar ish-shoqes së saj:

“Katerina Beqo vendosa të të kushtoj seërish 5 minuta nga koha ime përderisa ty as druri siç duket në këto foto stë bën derman.

Goca në fjalë që komenton çdo femër shqiptare harroi kur prostituohej për 20 euro në Athinë dhe Belgjikë por me raste festash ja ngrinin dhe 50 euro… Kjo lloj plehre që më ka mbajtur mua me bukë veç miu i mungonte në shtëpi, një lloj femre që nuk as dhëmbët e veta.

Unë vendosa të të lija të qetë që në momentin që u shtrive në tokë dhe veç luteshe për ndihmë e harrove këtë dhe po fillon te bësh si ganstere tani se ke mbetur duke u fshehur rrugëve ku je prostituar, ti bashkë me kopilin që ke në barkë dhe këtë e di e gjithë Shqipëria se pse i them kopil apo e ke me E.I kur i shkove në Belgjikë o qen rrugësh që stë ka ngelur askush pa të hip.

Meqë je kaq ganstere dhe publokon foto në FB, unë të vi ku të duash o buçe rrugësh, o prostitutë e lirë se ty është turp të të thuash edhe prostitut. Sa për informacion kjo foto është nga një ndër dashnorët e saj se të gjithë e rrahin dhe i marrin lekë. Kjo shefja, kollovarja e rregullt e meshkujve në Tiranë… Kështu që me këtë po e mbyll se nuk dua të bëj gangsteren ne telefon, të pres ty dhe denoncimet e tua”, shkruan Françeska për vajzën të cilën e goditi në ambientet e një lokali në Tiranë. Katerina Beqo e denoncoi në polici agresoren e saj dhe deklaroi se ish-banoren e Big Brother e kishte mbajtur në shtëpi, ndërkohë që kur u rrah, Katerina ishte 4-muajshe shtatzënë.