Shtëpi Lajme Gaz Paja zbulon “pa dashje” të dashurën, kjo është bjondja që i...

Gaz Paja zbulon “pa dashje” të dashurën, kjo është bjondja që i ka marrë zemrën

Shperndaje në Facebook.

Aktori i humorit Gaz Paja, është tepër i rezervuar përsa i përket jetës së tij private dhe sentimentale.

Ai asnjëherë më parë nuk është shfaqur në publik me një partnere në krahë, por kësaj radhe duket se ka vendosur të ‘thyej heshtjen’ dhe në dasmën e kolegut të tij, Bes Kallakut, ai është shoqëruar nga një vajzë bjonde, identiteti i së cilës nuk dihet ende.

Sipas burimeve të “Blitz” thuhet se ajo është e dashura e tij, më të cilën është parë edhe gjatë pushimeve të kësaj vere në jug.