Shtëpi Lajme Gazetari shqiptar lëshon gojën, live në emision: Ke “shkep” ndonjë? (Video)

Gazetari shqiptar lëshon gojën, live në emision: Ke “shkep” ndonjë? (Video)

Shperndaje në Facebook.

we_1480508804-8435243

Gazetari Ervin Kurti ka realizuar një intervistë në INTV ku është pyetur ndër të tjera nëse ka kryer marrëdhënie seksuale në punë.

Por Kurti është përgjigjur se diçka e tillë nuk ka ndodhur asnjëherë. Gjithashtu më pas gazetari Kelvi Kadilli e ka pyetur gazetarin e “Top Show” nëse ka “shkep” ndonjë. Kjo frazë i është dukur vulgare Kurtit, cili më pas ka nisur një debat me Kadillin. Për Ervinin kjo shprehje u shkon “çunave të lagjes që rrinë hanë fara dhe nuk bëjnë asgjë në jetë”. Ja si ka vijuar më tej debati mes tyre./Gazeta Express/

Ervin Kurti tregon se si “shkepin” cunat e lagjes! Ndiqni sot ne 20:00 intervisten e plote per INterview (Gossip Tv)

A video posted by IN tv (@intvalbania) on