Shtëpi Video Gazetarja i prek gjoksin Çiljetës live në emision (Video)

Gazetarja i prek gjoksin Çiljetës live në emision (Video)

Shperndaje në Facebook.

Dasara Karaiskaj, gazetare e njohur në lëminë e showbizit është shumë e veçantë dhe origjinale në intervistat e saj.

E nisi me Kallashin dhe së fundmi “pre” e saj është këngëtarja Çiljeta Xhilaga.

Në intervistën e fundit të saj të realizuar me Çilin, ajo i teston gjoksin dhe tregon se është origjinal, duke e prekur atë.

Por nuk mbeti me kaq. Dasara tha se Çiljeta ka edhe të pasme simpatike kështu duke ja prekur edhe ato ‘live’ në emision.

Për më shumë mund ta shihni videon e plotë më poshtë.

ciljetae-1