Shtëpi ShowBiz Gëzim i madh në shtëpinë e Bleona Qeretit, ja çfarë po festojnë...

Gëzim i madh në shtëpinë e Bleona Qeretit, ja çfarë po festojnë (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Sot është një ditë e rëndësishme për këngëtaren Bleona Qereti.

Qeni i saj feston sot 5 vjetorin. Bleona e ka si djalin e saj të vogël Jonny-n, madje i ka hapur dhe një pofil personal në Instagram. Qeni i saj ka dalë madje dhe në studiot televizive,

“Gëzuar ditëlindjen dashuria e jetës sime. Për qenin më të bukur dhe më të zgjuar.

Te dashur #bleonaires #bukuria ka ditlindjen sot, mbush #5vjec. “-shkruan Bleona në foton krahas fotos së qënit të saj.